Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Update
sl: Posodobitev

en: Location
sl: Mesto
