Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Name
sq: Emri

en: Update
sq: Rifresko

en: Location
sq: Vendodhja
