Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Update
sv: Uppdatera

en: Email
sv: E-post

en: Location
sv: Plats

en: Phone
sv: Telefon

en: Calendar
sv: Kalender

en: here
sv: här

en: Reservation
sv: Bokning

en: Add reservation
sv: Lägg till bokning

en: Reservations
sv: Bokningar
