Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Location
ta: இடம்
