Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: Location
az: Məkan
