Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Date
bn: তারিখ

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: Email
bn: ইমেইল

en: Location
bn: অবস্থান
