Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Date
eo: Dato

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Location
eo: Loko
