Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Update
id: Perbarui

en: Location
id: Lokasi

en: Phone
id: Telepon

en: Calendar
id: Kalender

en: here
id: di sini
