Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Message
my: သတင်း

en: Name
my: အမည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ
