Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Message
nl: Bericht

en: Name
nl: Naam

en: Update
nl: Bijwerken

en: Email
nl: E-mail

en: Location
nl: Locatie

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Calendar
nl: Kalender

en: here
nl: hier

en: Reservation
nl: Reservering

en: Add reservation
nl: Reservering toevoegen

en: Reservations
nl: Reserveringen

en: Reservation system
nl: Reserveringssysteem
