Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: Email
ro: email

en: Location
ro: Locaţia

en: Phone
ro: Telefon

en: here
ro: aici
