Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Email
th: อีเมล

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Calendar
th: ปฏิทิน
