Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Location
vi: Vị trí

en: Phone
vi: Điện thoại

en: here
vi: ở đây
