Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: Email
am: ኢሜይል

en: Location
am: ቦታ
