Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Name
da: Navn

en: Update
da: Opdatér

en: Email
da: E-mail

en: Location
da: Lokation

en: Phone
da: Telefon

en: Calendar
da: Kalender

en: here
da: her

en: Add reservation
da: Tilføj reservation
