Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Date
fa: تاریخ

en: Message
fa: پیام

en: Name
fa: نام

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Location
fa: مکان

en: Phone
fa: تلفن

en: Calendar
fa: تقویم

en: here
fa: اینجا
