Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Status
no: Støða

en: Date
no: Dagfesting

en: Message
no: Boð

en: Name
no: Navn

en: Update
no: Dagfør

en: Location
no: Pláss
