Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Date
he: תאריך

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Email
he: דוא"ל

en: Location
he: מיקום

en: Phone
he: טלפון

en: Calendar
he: לוח שנה
