Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը
