Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Date
jv: Tanggal

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Location
jv: Lokasi

en: here
jv: nag kéné
