Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Date
ne: मिति

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: Email
ne: ईमेल

en: Location
ne: स्थान
