Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: Location
nn: Stad

en: Phone
nn: Telefon

en: Calendar
nn: Kalender

en: here
nn: her
