Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
