Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Location
pl: Położenie

en: Phone
pl: Telefon

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: here
pl: tutaj

en: An error occurred. Please try again.
pl: Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie.
