Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Email
ps: بریښنالیک
