Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Date
ta: திகதி

en: Message
ta: தகவல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: Location
ta: இடம்
