Restaurant Reservation (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: here
te: ఇక్కడ
