Restaurant Seven (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: active
sk: aktívny

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: done
sk: hotovo

en: Step @current of @total
sk: Krok @current / @total

en: Step @step
sk: Krok @step
