Restaurant Seven (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: active
de: aktiv

en: You are here
de: Sie sind hier

en: done
de: fertig

en: Click to edit details
de: Klicken, um Details zu bearbeiten

en: Click to view details
de: Klicken, um Details anzuzeigen

en: Step @current of @total
de: Schritt @current von @total

en: Step @step
de: Schritt @step

en: Default Administration theme for Open Restaurant.
de: Standard-Verwaltungs-Theme für Open Restaurant
