Restaurant Seven (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: active
uk: активне

en: You are here
uk: Ви є тут

en: done
uk: зроблено

en: Click to edit details
uk: Натисніть для редагування деталей

en: Step @current of @total
uk: Крок @current з @total

en: Step @step
uk: Крок @step
