Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Link
fr: Lien

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Caption
fr: Légende

en: Slides
fr: Diapositives
