Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Caption
hi: शीर्षक
