Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Custom
id: Tersuai

en: Caption
id: Keterangan
