Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Caption
lv: Paraksts
