Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Caption
fa: عنوان
