Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
pt: Diaporama

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Custom
pt: Personalizado

en: Caption
pt: Legenda
