Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Custom
ar: مخصص

en: Caption
ar: شرح
