Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Caption
be: Загаловак
