Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
es: Presentación de diapositivas

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Custom
es: Personalizado

en: Caption
es: Etiqueta

en: Slides
es: Diapositivas
