Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Custom
fi: Oma

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Slides
fi: Diat
