Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Custom
he: מותאם

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Slides
he: שקפים
