Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Custom
ja: カスタム

en: Caption
ja: キャプション
