Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Custom
ru: Собственная

en: Caption
ru: Подпись

en: Slides
ru: Слайды
