Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Custom
sk: Vlastná

en: Caption
sk: Popis
