Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Custom
sv: Anpassad

en: Caption
sv: Bildtext
