Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Custom
tr: Özel

en: Caption
tr: Başlık
