Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
