Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Slides
eu: Diapositibak
