Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Custom
oc: Personalizat

en: Slides
oc: Diapositivas
