Restaurant Slideshow (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Custom
pl: Własne

en: Caption
pl: Podpis

en: Slides
pl: Slajdy
